Autorzy

————————————————————————————————————————————————–

Kim jesteśmy? Nasz blog jest tworzony przez pasjonatów i miłośników roślin, ludzi kochających naukę i lubiących dzielić się wiedzą. Poprzez nasz blog chcemy pokazać, że rośliny są po prostu ciekawe. Dzięki nim oddychamy i mamy co jeść; zieloni współlokatorzy naszej błękitnej planety  kryją w sobie wiele tajemnic, a ich poznanie może być kluczem do rozwiązania licznych (także kryminalnych)  zagadek!

Redaguje zespół:

Renata Bączek-Kwinta – redaktor blogu

Adiunkt krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. Pasja: szeroko pojęta przyroda. Druga, w cieniu tej pierwszej: sztuka (w tym sztuki walki ;)). Fanka małopolskich krajobrazów, brytyjskiego dowcipu i dobrej muzyki niezależnie od stylu.

————————————————————————————————————————————————–

Małgorzata Borek – administrator blogu

Doktorantka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Miłośniczka roślin, zwierząt i słodkich wypieków (te ostatnie chętnie robię, nie tylko jem ;)).


————————————————————————————————————————————————–

Żaneta Michalec

Jeszcze w czerwcu byłam magistrantką w Katedrze Fizjologii Roślin Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Obecnie jestem doktorantką w Instytucie Fizjologii Roślin PAN.

Rośliny to nie tylko moje naukowe zainteresowanie. Z taką samą pasją jak w laboratorium, oddaję się uprawie i pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie.

Swój wolny czas chętnie poświęcam na podróże oraz spotkania z przyjaciółmi.

————————————————————————————————————————————————–

Katarzyna Stalmach

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego. Studia magisterskie zaostrzyły mój apetyt na wiedzę dlatego obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich. Tematyka mojego doktoratu pokrywa się z moimi zainteresowaniami więc łączę przyjemne z pożytecznym :).

Uwielbiam spacerować po górskich szlakach, oglądać filmy i eksperymentować w kuchni wspólnie z przyjaciółmi.

—————————————————————————————————————————

Przemysław Kopeć

Świat roślin to moja pasja! Obecnie jestem doktorantem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Na uczelni jak i poza jej murami realizuję swoje zainteresowania. W wolnym czasie wychodzę na górskie ścieżki aby podczas długich wędrówek odpocząć od zgiełku miasta. Do zobaczenia na szlaku!

Reklamy
%d blogerów lubi to: